PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202956}

Ja kocham, ty kochasz

Ja milujem, ty miluješ
7,6 782
oceny
7,6 10 1 782
Ja kocham, ty kochasz
powrót do forum filmu Ja kocham, ty kochasz

"Ja milujem, ty miluješ" mimo że powstał w 1980 roku, swojej premiery doczekał się dopiero 15 lutego 1989 roku. Realistyczny obraz społeczeństwa przedstawiony w filmie spotkał się z nieprzychylnością ówczesnych władz panujących.
Głównym bohaterem jest Pista (w tej roli świetny Roman Kłosowski), poczciwy i sympatyczny facet, który na swoje nieszczęście zbyt często zagląda do kieliszka. Mieszka ze swoją mamą, hoduje pszczoły, a czasem zdarza mu się grywać na tubie. Pista jest bardzo niski, a z wyglądu daleko mu do Apolla. Z tego powodu nie cieszy się zbytnią popularnością wśród płci przeciwnej. Jego kumpel Vinci, zaprawiony pies na baby, postanawia pomóc koledze zdobyć kobietę.
"Ja milujem, ty miluješ" to obraz kameralny, statyczny i tchnący prostym realizmem życia. Nie ociera się o cukierkowe love story, nie stroni od lekkich nut humoru. Całkiem przyjazny i efektowny w swej prostocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones